Упорядкування оселі до літнього таборування 2021

Упорядкування оселі до літнього таборування 2021

13-16 травня 2021 року члени куреня “Целібат Мурлики” провели підготовчі роботи та упорядкування території та мешкальних куренів на Соколі. Зокрема: Відновлено водогін до джерела “Мурлик” (був зруйнований цієї весни трактором чи лісовозом). Прибрано у санвузлах та кімнатах мешкальних куренів Упорядкована кухня Перевірено роботу котлів у куренях Перевірено каналізацію та водопроводи до кухні та куренів Прибрано … Читати далі

Степові Відьми з Австралії відвідали Сокіл

Степові Відьми з Австралії відвідали Сокіл

21 вересня 2019 р. Сокіл приймав гостей з Австралії. Двоє “Степових Відьом” – Марійка Миронюк та Зоя Каленюк зі Станиці Аделайда відвідали пластову оселю.

Читати далі

“Ще коли дерева говорили” – табір пташат Станиці Львів

Вже традиційно пташачий табір Станиці Львів 2018 року відбувся на пластовій оселі “Сокіл” – благодатних землях Митрополита Андрея Шептицького. І темою, яку ми обрали для маленьких допитливих пластунів став ЛІС – чудова нагода розглянутись довкола, ближче пізнати дерева, що ростуть поруч, квіти і трави під ногами, прислухатись до співу пташок та сюрчання коників, а ще дізнатись, яких звірів можна зустріти у Карпатах, і як вберегти ліс від знищення.

Читати далі

Стежками Героїв 2018 стартували на Соколі

28 квітня 2018 року стартували найбільш очікувані пластові змагання весни – #Стежками_героїв_18. Участь у змаганні з пішохідного мандрівництва беруть понад 20 команд з понад 100 учасниками з різних куточків України.

Читати далі

Проповідь Владики Любомира Гузаря на Соколі, 1997

Проповідь Владики Любомира Гузаря на Соколі виголошена 11.08.1997 р. під час Ювілейної Пластової Зустрічі. Записав пл. сен. Віталій Окуневcький, ЦМ.

Читати далі

Згадуючи друга Пінокіо – Юрія-Василя Нестора

пл.сен. Юрій Нестор, БМ

Посмертна згадка – Юрій Василь Нестор (7 березня 1936 – 16 серпня 2017)

Не давно до мене дзвонив мій друг, Нестор Яворський з Мельборну (пластун, член куреня “Карпатські Орли”) та згадав що ще нічого не було поміщено у “Вільній Думці” про вищезгаданого покійного пластуна, члена куреня “Брати Моуглі”.

Читати далі

На Соколі розпочались роботи зі встановлення альтанок

Встановлення дерев'яних альтанок

18-20 жовтня 2017 року на Соколі силами куреня ч. 41-44 УСП-УПС “Целібат Мурлики” тривають роботи зі встановлення дерев’яних альтанок.

Читати далі

Благодійні кошти для Соколу

У вересні 2017 року на потреби пластового табору “Сокіл” були передані кошти від пластунів, що відійшли на Вічну Ватру: пл. сен. Володимира Федорчука, СМ – 2000,00 грн, пл.прих. Максима Скасківа, підготовчий курінь ім. П. Дорошенка – 1860,00 грн. Це були збереження, котрі вони хотіли передати на потреби Пласту, але не встигли зробити цього при житті. Кошти передала … Читати далі