Пам’ятаймо Пінокіо – пл.сен. Юрія Нестора, БМ

пл.сен. Юрій Нестор, БМ
пл.сен. Юрій Нестор, БМ

16 серпня 2017 року в Австралії відійшов на Вічну Ватру пл.сен. Юрій Нестор-Пінокіо, БМ. Висловлюємо щирі співчуття дружині Ромі, родині, друзям-пластунам.

пл.сен. Віталій Окуневський, ЦМ:

Та найбільша нагорода – світла пам’ять і наше прагнення наслідувати його вчинки, його спосіб життя. При вході в світлицю на Соколі, під Австралійським прапором, поруч з портретом «Йонтека»-Ореста Гаврилюка буде його портрет. Фото молодого Пінокіо в пластовім однострої, з часів джемборі на Філіпінах в далекі 50-ті роки минулого століття, де він представляв Україну і Пласт. Як перший голова Управи Сокола можу стверджувати, що без цих двох пластунів на місці Сокола дотепер ріс би ліс. А завдяки їм десять днів тому ми гордо показували відбудований, оновлений і діючий табір Блаженнійшому Святославу. Моя остання розмова з Юрком була саме перед приїздом Патріарха на Сокіл, Пінокіо щиро тішився тією подією.

пл.сен. Ростислав Добош, ЦМ:

Це велика для нас втрата. Юрко разом з Орестом Гаврилюком, а головно після смерті Ореста, тримав небо над Соколом. На пластунів з таким пластовим духом треба рівнятись. На Соколі Юрко сказав: “Хлопці цю справу треба продовжувати”. Він не назвав імен, але Ти розумів що це – до кожного з нас. Коли я був в нього гостях, він сказав, що нічого не хоче, тільки купити квиток на літак до України. Сьогодні він вже має крила і летить до України, летить на Сокіл. Пам’ять про Юрка буде ще в багатьох поколіннях.

пл.сен. Богдан Олексій, ЦМ:

Хай спочиває з Богом біля ватри поруч із Дзіргачом, Йонтиком та усією Пластовою Братією! Він залишив гідний слід на Соколі. Нам слід якимись чином вшанувати цих осіб на Соколі.

ст.пл.вірл. Наталка Масяк, СВ:

З його безпосередньою участю і допомогою “Степові Відьми” з’явилися в Україні. Любимо, пам’ятаємо та зберігаємо світлу пам’ять про нашого доброго друга Юрія.

Пластуни Австралії:

Ділимося сумною вісткою, що у середу 16-го серпня 2017, відійшов на Вічну Ватру пластун-сеніор Юрій Нестор БМ. Висловлюємо наше глибоке співчуття родині та близьким. Пластова Родина втратила щирого українського патріота і діяча.

Вічна йому пам’ать!

1 коментар до “Пам’ятаймо Пінокіо – пл.сен. Юрія Нестора, БМ”

  1. Славна людина, пластун за переконанням. Це його ідея підтримати пластунів Дрогобича зеленими штуцами на початку 90-х. Він завжди був готовий допомагати іншим, тепер наша справа, пам’ятаючи про Юрія, бути такими доброзичливими та корисними для інших, продовжуючи Його життя у наших ділах…

    Відповіcти

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.